T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KÜTAHYA / MERKEZ - Kütahya Ahmet Yakupoğlu Güzel Sanatlar Lisesi

Resim Yarışması Sonuçlandı..

30 Ağustos 2022: Büyük Zafer'in Yüzüncü Yılı Resim Yarışması Sonuçlandı..

Kütahya Valiliği himayesinde yürütülen 30 Ağustos 2022: Büyük Zafer'in Yüzüncü Yılı resim yarışmasında dereceye girenler belli oldu. Türkiye genelinde 109 eserin yarıştığı yarışmada birinci Ankara Keçiören Sosyal Bilimler Lisesinden İpek Şerife ATAK oldu. İkinciliği Erzurum Yakutiye Raci Alkır Güzel Sanatlar Lisesinden İlayda Nur DEMİREL, Üçüncülüğü Uşak Besim Atalay Güzel sanatlar Lisesinden Nurdeniz KORKMAZ kazandı. Mansiyon ödülleri Erzurum Yakutiye Raci Alkır Güzel Sanatlar Lisesinden Dilara BAKIR ve İzmir Şehit Ömer Halisdemir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinden Meryemgül EREL'in oldu. Öğrencilerimizi ve danışman öğretmenlerini tebrik ederiz.

Yarışmada 50 eser ise sergilemeye layık görüldü. 

Yarışmada dereceye giren öğrenciler ve danışman öğretmenleri, zafer coşkusunun daha üst düzeyde yaşanmasını için Kütahya Valiliğince  ödül töreni ve resim sergisinin yapılacağı 26 Ağutos 2022 tarihinde ilimizde ağırlanacaktır. 

Yarışmaya katılan tüm öğrenci ve okullarımıza teşekkür ederiz.

KÜTAHYA AHMET YAKUPOĞLU GÜZEL SANATLAR LİSESİ
"30 AĞUSTOS 2022: BÜYÜK ZAFER'İN YÜZÜNCÜ YILI" RESİM YARIŞMASI
(SONUÇ LİSTESİ)
         
SIRA NO DEĞ.NO ÖĞRENCİNİN
ADI SOYADI
OKUL ADI DERECESİ
1 40 İpek Şerife ATAK Ankara Keçiören Sosyal Bilimler Lisesi Yarışma Birincisi
2 52 İlayda Nur DEMİREL Erzurum Yakutiye Raci Alkır Güzel Sanatlar Lisesi Yarışma İkincisi
3 81 Nurdeniz KORKMAZ Uşak Besim Atalay Güzel Sanatlar Lisesi Yarışma Üçüncüsü
4 53 Dilara BAKIR Erzurum Yakutiye Raci Alkır Güzel Sanatlar Lisesi Mansiyon
5 93 Meryemgül EREL İzmir Şehit Ömer Halisdemir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Mansiyon
6 3 Sinem ŞAHAN Kütahya Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sergileme
7 7 Rabiya DUMAN Kütahya Kılıçarslan Anadolu Lisesi   Sergileme
8 8 Zekiye GÖKÇİN Giresun Aksu 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Sergileme
9 10 Ceren BUZ Kars Gül Ahmet Aydeniz Güzel Sanatlar Lisesi Sergileme
10 13 Halenur İŞCEN Nevşehir Şehit Demet Sezen Güzel Sanatlar Lisesi Sergileme
11 14 Azra DİNLER Karaman Güzel Sanatlar Lisesi Sergileme
12 16 Azra TÜRKOĞLU İstanbul Tuğrul Bey Anadolu Lisesi Sergileme
13 17 Kevser KARLIDAĞ Giresun Espiye 75. Yıl Çok Programlı Anadolu Lisesi Sergileme
14 19 Pelin UĞURLU İzmir Mev Koleji Özel Güzelbahçe Fen Lisesi Sergileme
15 20 Sıla ODABAŞI Yozgat Şefaatli Şehit İsmail Dursun Anadolu Lisesi Sergileme
16 21 Kübra KUTLU İstanbul Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi Sergileme
17 24 Zeynepcan PİŞKİN Antalya Kestel Sultan Alparslan Anadolu Lisesi Sergileme
18 25 Cavit Emre BİLİCİ Antalya Kestel Sultan Alparslan Anadolu Lisesi Sergileme
19 27 Romira KHANİ Antalya Kestel Sultan Alparslan Anadolu Lisesi Sergileme
20 33 Fatmanur AĞANAK Ankara Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sergileme
21 38 İrem DERYA Eskişehir Edebali Anadolu Lisesi Sergileme
22 39 Ayşe Selen KURTMAN Aksaray Abdülhamit Han Fen Lisesi  Sergileme
23 43 Osman Can SANĞA Kocaeli Gebze Sarhuysan Anadolu Lisesi Sergileme
24 44 Aleyna YAVAŞ Bursa Osmangazi Hürriyet Anadolu Lisesi Sergileme
25 49 Derya AYDIN Çorum Güzel Sanatlar Lisesi Sergileme
26 54 Ecenur KILIÇ İstanbul Sefaköy Anadolu Lisesi  Sergileme
27 55 Nisanur AKGÜL Ankara Bağlıca Anadolu Lisesi Sergileme
28 56 Tuğba ÖZKAN Kastamonu Taşköprü Anadolu Lisesi Sergileme
29 62 İkbal KOYUN Eskişehir Tepebaşı Habib Edip Törehan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sergileme
30 63 Merve GÖK Eskişehir Tepebaşı Habib Edip Törehan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sergileme
31 64 Safiye EMİK Denizli Acıpayam Cumhuriyet Anadolu Lisesi  Sergileme
32 67 Zeynep Duru ALTIN İzmir Tire Özel Kocatürk Anadolu Lisesi Sergileme
33 68 Abdurrahman ELHASAN Kütahya Kılıçarslan Lisesi Sergileme
34 71 Aleyna GANGAL Rize Pazar Atatürk Anadolu Lisesi Sergileme
35 75 Filiz ÇALIŞKAN Bursa Osmangazi Nursel Çağlar Anadolu  Lisesi   Sergileme
36 79 Rümeysa KARADENİZ Zonguldak Alaplı Anadolu Lisesi  Sergileme
37 80 Saidenur YALÇIN Aydın Yüksel Yalova Güzel Sanatlar Lisesi Sergileme
38 87 Sıla Su SÖNMEZOCAK Özel Edirne Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi Sergileme
39 94 Ada Zeynep AKYÜREK Ordu Sosyal Bilimler Lisesi Sergileme
40 95 Berkin AKŞAHİN İstanbul Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi Sergileme
41 96 Yağmur DUYMAZ İstanbul Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi Sergileme
42 97 Eda BOZKURT İstanbul Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi Sergileme
43 99 Nisanur DOĞAN Ankara Polatlı Duatepe Anadolu Lisesi Sergileme
44 101 Emre KOCAAĞA Kütahya Fatih Anadolu Lisesi    Sergileme
45 102 Havva Ebrar KARTAL Kütahya Fatih Anadolu Lisesi    Sergileme
46 103 Zeynep GÜLTEKİN Kütahya Fatih Anadolu Lisesi    Sergileme
47 104 İclal ŞİMŞEK Kütahya Bilim ve Sanat Merkezi Sergileme
48 105 Yalda NEAMATI Kütahya Devlet Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sergileme
49 108 Rümeysa TÜRKOĞLU Kütahya Devlet Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sergileme
50 109 Fatma Sude KARA Kütahya Ali Güral Lisesi  Sergileme
         
Not: Sergileme listesi sıralı değildir.

23-06-2022

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 23.06.2022 - Güncelleme: 24.06.2022 14:56 - Görüntülenme: 588
  Beğen | 7  kişi beğendi